“Golas! 2016”

DSCF6500………..Didžiausių Baltijos šalyse moksleivių futbolo žaidynių tradicijos tęsiasi. Jau 12-ąjį sezoną jaunuosius futbolo mėgėjus į aikštynus pakvietė „Golas! 2016“. „Golas! “ – kasmetinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Masinės futbolo asociacijos (MaFa) ilgalaikės masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ (SVIS) projektas.   Šiemet unikaliose moksleivių futbolo žaidynėse dalyvavo ir dvi Šateikių pagrindinės mokyklos komandos. Moksleiviai, gimę 2000-2002 m. bei 2003 m. ir jaunesni. Vėsų gegužės 26 dienos rytą į Telšių “Ateities” pagrindinės mokyklos stadioną rinkosi Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių Telšių apskrities pirmenybių nugalėtojai. 2000-2002 m. g. grupėje  komandos iš Plungės r. Šateikių pagrindinės mokyklos, Telšių r.  Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Mažeikių “Ventos” progimnazijos, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos. 2003 m. g. ir jaunesnių grupėje komandos iš Plungės r. Šateikių pagrindinės mokyklos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, Mažeikių “Ventos” progimnazijos ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos.   Mūsų mokyklos abiejų komandų futbolininkai iškovojo antrąsias vietas. Geriausiais žaidėjais mūsų komandose  pripažinti Kamilė Andriuškaitė ir Paulius Petrikas.  Žaidėjai ir treneriai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, futbolo kamuoliais, spotiniu inventoriumi.