Išvyka į Platelius

………..Gegužės 26 d. antrokai ir priešmokyklinės grupės vaikai lankėsi Žemaitijos 12nacionaliniame parke. Platelių dvaro svirno muziejuje apžiūrėjome veikiančias etnografines, istorines, menines ekspozicijas. Ypač patiko gamtos paroda, paslėptos stalčiukuose užduotys su atsakymais. Pamatėme didžiausią jūrinio erelio plunksną, sužinojom, jog laumžirgio akis sudaryta iš 10 – 30 tūstančių akyčių.
Aplankėme Platelių lankytojų centrą, kuriame sužinojome daug Žemaitijos žemės paslapčių, turėjome galimybę paeksperimentuoti, patyrinėti, pažaisti.
Gražius Platelių ežero ir salų vaizdus stebėjome iš apžvalgos aikštelės, poilsiavome ežero pakrantėje, drąsiausieji išbandė ne tik saulutės, bet ir vandens vonias.