VAIKŲ VASAROS POILSIO DIENINĖ STOVYKLA „GYVENIMO DŽIAUGSMAS“

………2016 m. birželio 1-3 d. Šateikių pagrindinėje mokykloje PUG, 1-4 klasių mokDSCF6606iniams vyko vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Gyvenimo džiaugsmas“.  Stovyklos tikslas – sudaryti sąlygas vaikams per vasaros atostogas turiningai pailsėti, skatinti pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, plėtoti gebėjimus ir patirtį, saugoti ir stiprinti sveikatą. Stovykla buvo orientuota į aktyvią veiklą: mokiniai žaidė įvairius judriuosius žaidimus, dalyvavo sportinėse varžytuvėse, atliko įvairias kūrybines užduotis, vyko į ekskursiją. Neišdildomų įspūdžių vaikams paliko ekskursija, kurios metu vaikai turėjo galimybę apsilankyti geografijos mokytojo Virgilijus Pajarsko kieme stūksačioje Gedimino pilies kopijoje. Mokiniai buvo sužavėti sužinoję, jog prieš pora metų mokytojas Virgilijus Pajarskas su grupele savo mokinių Šaltiškių molio karjere (Akmenės r., Ventos regioninis parkas) surado 12 dinozauro dantų ir keletą stambių belemnitų (galvakojų moliuskų) fosilijų. Daug ištvermės ir jėgų pareikalavo pasivaikščiojimas pažintiniu taku po Salantų regioniniame parke esančiame Šauklių riedulyną-kadagyną. Daug džiaugsmo  vaikai patyrė Mindaugo Ivanausko Zoo sodyboje, kur ne tik sužinojo apie kiekvieną šioje sodyboje laikomą gyvūną, bet ir turėjo galimybę keletą gyvūnų pamaitinti. Mokiniai atvyko ne tuščiomis, atvežė gyvūnams dovanų – obuolių bei apelsinų. Stovyklos užbaigimą vainikavo bendras mokyklos sportinis renginys. Pilni gerų emocijų mokiniai atsisveikino su stovykla iki kitų metų.