Pažintinė-edukacinė išvyka

Mokslo pirmūnai ir mokiniai geriausiai organizavę budėjimą mokykloje, buvo apdovanoti pažintine- edukacine išvyka maršrutu Šarnelė-Židikai-Renavas-Plinkšės.

Mokiniai aplankė poeto Vytauto Mačernio kapą Šarnelės kaime, rašytojos
-pedagogės Šatrijos Raganos memorialinį muziejų ir kapavietę bei Renavo ir Plinkšių dvarus.

Mokiniai praturtino savo žinias apie šio Žemaitijos regiono žymias asmenybes.

Paskutinio skambučio šventė

Birželio 5 dieną Šateikių pagrindinė mokykla gyveno šventiškomis nuotaikomis. Su mokykla atsisveikino dešimtokai.  Pirmokai, juos atvedę į papuoštą aktų salę, sveikino posmais ir dainomis. Platelių meno mokyklos  Šateikių filialo šokėjai pasveikino susirinkusius  dviem išradingomis šokio kompozicijomis. Mokyklos merginų ansamblis negailėjo skambių dainų išeinantiems mokyklos draugams.

Šokolado degustacija

Šokolado degustacija – tai smagi edukacinė pramoginė programa vaikams ir ne tik…
Tuo įsitikino Šateikių pagrindinės mokyklos antrokai, trečiokai, ketvirtokai ir Narvaišių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai  2015m.gegužės 29 d.  apsilankę Šiaulių šokolado muziejuje. Edukacinės programos vedančioji šmaikščiai papasakojo apie šokolado istoriją ir kaip „užauga“ šokoladas.  Mokiniai  savo rankomis gamino saldainius ir jais mėgavosi ne tik patys, bet  parvežė savo gaminius iš šokolado ir namiškiams.Šauliuose mokiniai dar aplankė Dviračių muziejų,  Saulės laikrodžio aikštę , Kryžių kalną.

Poezijos pavasaris

Gegužės 29 d. Šateikių kultūros centre vyko Tarptautinis poezijos pavasaris-2015.

Į svečius buvo atvažiavę ir savo kūrybą skaitė poetai: Birutė Jonušaitė, Elena Karniauskaitė,  Nijolė Kepenienė, Nijolė Daujotytė, Laura Sintija Černiauskaitė, Rimas Užgiris (Amerika), Roberto Gonzales( Amerika). Šioje šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai.

Penktokų išvyka

Besibaigiant mokslo metams penktokai nutarė pasižvalgyti po savo rajono apylinkes. Išvykos tikslas- susipažinti su krašto istorija. Aplankėme Žemaitės memorialinį muziejų, kur dalyvavome edukacinėje programoje“ Žvakių liejimas.“ Apžiūrėję muziejaus eksponatus ir su rankose vašku kvepiančiomis žvakėmis, išvažiavome į  Šaltojo karo muziejų  Plokštinėje. Muziejaus vadovė papasakojo  istoriją, aprodė  požemines patalpas, jose esančius eksponatus. Aplankėme  Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką. Grįžę į Šateikius- puotavome gamtoje, žaidėme žaidimus.